AHŞAP SUNDURMA | MODELLERİ VE UYGULAMALARI

Ahşap sundurma evlerinize şık ve görkemli bir yaşam tarzı sunan ahşap sundurma seçenekleriyle dış mekanlarınıza ve yapılarınıza uygun olanak sağlamaktadır.

Müstakil evleriniz, teraslarınız, balkonlarınız ve villalarınız için istediğiniz ahşap sundurma ile ilgili firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

SUNDURMA

Sundurma yaz aylarında sıcıcaklardan kış aylarında ise kardan, yağmurda, soğuktan ve olumsuz kötü hava şartlarından genellikle duvar alanlarına giriş kapılara balkonlara yapılan sözlüklerde yerini alan sundurma çatılarda ve bir çok yete arkadan öne doğru eğime sahip düz eğimli çatı olarak yer almaktadır.

AHŞAP SUNDURMA UYGULAMALARI

Ahşap sundurma ile dış mekanlarınız yaz aylarında sıcak kış aylarında ise soğuktan etkilenmenizin önüne geçmektedir. Giriş kapıların, balkonların ve terasların üzerine dikey direkler balkona montaj yapılarak belirli bölgelerde ölçülere dikkat edilecek ve projelendirilen ürün estetik tasarımı, görünüşü ile de dış mekanlarda göz alıcı bir etki yaratmaktadır.

Özellikle çatı balkonlarında kullanılan ahşap sundurma yapımı kolay ve maliyeti azdır. Balkon, garaj, işyeri önü ve teras olan açık alanlarda kullanılır. Sundurma herhangi dış cepheye çatı olacak biçimde uygulanır. Yaz aylarının sıcak olmaından ve kış aylarının soğuk olmasında kar. yağmur ve olumsuz kötü hava koşullarından insanların korunacağı yerlerdir.

Buraya Tıklamalısın! AHŞAP SUNDURMA UYGULAMALARI.

AHŞAP SUNDURMA MODELLERİ

Türkiyede en çok tercih edilen modellerinin başında elbetki ahşap sundurma modeli geliyor. Eger bahçe katında veya çatı katında ahşap sundurma modeli planlıyorsanız eğer bu modeller size daha cazip geliyorsa bu sitedeki ahşap sundurma modellerini beğeneceksiniz.

Özel kombinasyonlu sundurma modelleri  ile böylece yaz aylarının öylen sıcaklarındasundurmanız'da serin bir şekilde rahatlıkla oturabilirsiniz.

Kış aylarının soğuk, yağmur,kar ve kötü olumsuz hava şartlarında sundurmanızda  yaz havasıymış gibi rahatlıkla oturabilirsiniz.

Sizler için seçtiklerimiz modeller için tıklamalısınız !

 

ÜNALLAR ÇATI olarak sizlere yıllardır ahşap sundurma  hizmet vermekteyiz, Web sitemizde yer alan tüm görseller firmamızın yapımında bulunduğu projelere aittir.

WhatsApp 7/24 Hizmet

Fiyat Danışma Bilgi..

+90 532 050 41 79

 

0850 220 58 83

Telefon
www.unallarcati.com © Tüm Haklar Saklıdır İzinsiz Kopyalama Yapılmaz..
X