BALKON KAPATMA MODELLERİ

Türkiyede en çok tercih edilen balkon kapatma modellerinin başında elbetki ahşap balkon kapatma modeli geliyor. Eger bahçe katında veya çatı katında bir balkon kapatma planlıyorsanız eğer bu modeller size daha cazip geliyorsa bu sitedeki balkon kapatma modellerini beğeneceksiniz.

Özel kombinasyonlu balkon kapatma ile böylece yaz aylarının öylen sıcaklarında balkonunuz'da serin bir şekilde rahatlıkla oturabilirsiniz.

Kış aylarının soğuk, yağmur,kar ve kötü olumsuz hava şartlarında balkonunuzda yaz havasıymış gibi rahatlıkla oturabilirsiniz.

Balkon kapatma modellerinde en çok tercih edilen modeller arasında düz tavan balkon kapatma ve ters tavan balkon kapatma geliyor.

1 Düz Tavan Balkon Modeli

Düz tavan balkon kapatma modeli lambirilerin alttan montajı yapıldığında tavanın bitmiş hali düz bir lambiri tava görünümüdür.

DÜZ TAVAN BALKON MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ..

2 Ters Tavan Balkon Modeli

Ters tavan balkon kapatma modeli lambirilerin üstten görünmesiyle taşıyıcı aksamların altta kalmasıyla görünen bir balkon kapatma modelidir.

TERS TAVAN BALKON MODELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Balkonunuzu tamemen kapatmak değil ama yalnızca tavana bir gölgeleme ve yağıştan korunmak sistemi kurak istiyorsanız?

ÜNALLAR ÇATI olarak sizlere yıllardır balkon kapatma hizmet vermekteyiz, Web sitemizde yer alan tüm görseller firmamızın yapımında bulunduğu projelere aittir.

WhatsApp 7/24 Hizmet

Fiyat Danışma Bilgi..

+90 532 050 41 79

0850 220 58 83

Telefon
www.unallarcati.com © Tüm Haklar Saklıdır İzinsiz Kopyalama Yapılmaz..
X